Co chybí připravované MHD k dokonalosti? Šťastná linka 77!

O tom, že vzhledem k nedohodě mezi Uherským Hradištěm a dalšími dvěma městy souměstí – Starým Městem a Kunovicemi – se do finálního provozního konceptu nové MHD, dostala pouze obsluha na území Uherského Hradiště, jistě víte.

Aktualizace: Díky městům Kunovice, Uherské Hradiště a Zlínskému kraji se původní pracovní koncept linky 77 stává od 3. 3. 2024 realitou v podobě linky 300, oznámené veřejnosti na tiskové konferenci v prosinci 2023.

Objednatelem této linky je Zlínský kraj za finanční podpory měst Kunovice a Uherské Hradiště. Města Kunovice a Uherské Hradiště se také významnou měrou podílela na přípravách zahájení provozu. Více informací o finální podobě linky najdete na webu Integrované dopravy Zlínského kraje. Na další zajímavé podrobnosti o lince i reportáže z provozu se můžete již brzy těšit také zde na MHDUH.cz.

Blíží se však komunální volby – a stále je k dispozici rok a čtvrt k tomu, aby se s tím dalo něco udělat. Podívejte se na naši prezentaci ideového návrhu linky 77 – elegantního řešení celého problému!

Příspěvek byl publikován v rubrice Články, Novinky a jeho autorem je Jan Kolařík. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.