Podpořte změnu!

Není Vám lhostejné, jak funguje městská hromadná doprava v našem souměstí? Myslíte si, že by jí městské úřady měly věnovat větší pozornost? Záleží Vám na budoucnosti Uherského Hradiště, Starého Města a Kunovic? Vadí Vám neustálé kolony automobilů? Nechcete, aby tato města stále patřila do té kategorie měst, v nichž MHD stagnuje a je na okraji zájmu? A souhlasíte se změnami navrhovanými na tomto webu? Vyjádřete svou podporu na této stránce! Připravili jsme online petici za zlepšení MHD v našem souměstí. Bude-li nás více, města již nebudou moci tuto problematiku dále zanedbávat! Zároveň Vás prosíme o přidání se k iniciativě na Facebooku nebo Google+, případně sdílení těchto stránek mezi přáteli. Věříme, že společně MHD dokážeme zlepšit a přispějeme k lepšímu životu v našem souměstí pro nás i budoucí generace!

Děkujeme za podporu!

Zapojte se do diskuse zde na webu a na sociálních sítích!

Diskuse na stránkách mhduh.cz »
O uherskohradišťské MHD na Facebooku »
O uherskohradišťské MHD na Google+ »

Podepište petici!

Petici již podepsalo 181 lidí…

Zobrazit seznam signatářů »

Petice za zlepšení MHD

v Uherském Hradišti, Starém Městě a Kunovicích


Peticí bychom chtěli poukázat na problémy současného provozu městské hromadné dopravy v Uherském Hradišti, Starém Městě a Kunovicích a zároveň žádáme jejich nápravu. Popisy problémů i návrhy na nápravu jsou k dispozici v sekci Kritika a návrhy řešení na webových stránkách https://mhduh.cz/.

V Uherském Hradišti dne 14. 2. 2012

Adresáti:

  • Městský úřad Uherské Hradiště
  • Městský úřad Staré Město
  • Městský úřad Kunovice
  • ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s.

Složení petičního výboru:

  • Jan Kolařík, Uherské Hradiště
  • Ondřej Vaverka, Kunovice


Na veřejně dostupný seznamu signatářů bude přidáno Vaše křestní jméno, iniciála příjmení, město/obec a datum podpisu. Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím vyplněných údajů členům petičního výboru a následně při předávání petice i jejím adresátům. Členové petičního výboru Vaše osobní údaje nebudou nikomu dalšímu poskytovat. Rozhodnete-li se vyplnit i emailovou adresu, budou k ní mít přístup jen členové petičního výboru a mohou ji použít jen k zaslání zpráv týkajících se vývoje a úspěšnosti petice.

Před podpisem si prosím prostudujte sekci Kritika a návrhy řešení, která je předmětem petice.