Slavnostní start linky 300

Bez nadsázky největší pozitivní změna ve veřejné dopravě v Uherském Hradišti od začátku našeho aktivismu nastane už tuto neděli. Díky Zlínskému kraji a městům Kunovice a Uherské Hradiště startuje páteřní linka 300 v trase Kunovice – Uherské Hradiště – Staré Město!

Přijďte se svézt jejím historicky prvním spojem 3. 3. 2024 v 5.54 ráno ze zastávky Kunovice, škola (stanoviště č. 3 v ulici Červená cesta) a oslavit s námi tuto pro městskou mobilitu přelomovou událost.

Jak se na místo včas dostat? Doporučujeme vlak linky R56 do Kunovic zastávky s odjezdem 5.34 z Uherského Hradiště. Přijedete na kole nebo autem? Dejte si celé kolečko do Starého Města a zpět do Kunovic. Opět ke škole se dostanete bez minuty za hodinu – v 6.53!

Ke startu linky se na MHDUH.cz můžete těšit na vše, co jste o třístovce kdy chtěli vědět, ale báli jste se zeptat. A po samozřejmě přineseme i bohatou fotoreportáž. Ty nejnezbytnější informace o cestování linkou 300 najdete také v přehledné oficiální brožuře a na webu Integrované dopravy Zlínského kraje.

Těšíme se v neděli ráno!

Příspěvek byl publikován v rubrice Články, Novinky a jeho autorem je Redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.