Slovácký deník – 26. 11. 2012

Dnešní vydání Slováckého deníku přináší nejnovější informace ze společnosti ČSAD BUS Uherské Hradiště v článku Olega Kapinuse nazvaném O zdražení jízdného rozhodne ČSAD v prosinci (webová verze zde). Zástupce dopravce Ivan Kallus mimo jiné slibuje otisknutí schématu linkového vedení (které poskytlo naše sdružení – k nahlédnutí zde) v brožurkové podobě jízdních řádů na rok 2013, což považujeme za krok správným směrem. Zároveň připouští i možné vedení linky 7 přes železniční stanici a Moravní nábřeží, zřízení zastávky v ulici Sokolovské nebo obnovení MHD u nákupního střediska ve Starém Městě.

Uvedené možné změny rozhodně vítáme, stále však platí, že je třeba provést výrazné změny v linkovém vedení, aby byly dostatečně využitelné. Do konce roku naše občanské sdružení připravuje velmi podrobnou finanční analýzu zlepšovacích návrhů na webu a jejich částečnou optimalizaci, proto sledujte MHDUH.cz

Co se týče zmiňovaného možného zdražení jízdného, týkalo by se pouze linek příměstské dopravy a na tarif MHD by nemělo mít vliv.

Příspěvek byl publikován v rubrice V médiích a jeho autorem je Jan Kolařík. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.